Kňazi po 48 rokoch od vysviacky sa stretli v Lučenci a ďakovali za dar kňazstva

TK KBS, TV Lux; pz | 24. 06. 2026 15:00



Foto: TV Lux

Lučenec 24. júna (TK KBS) Vo Farskosti Lučenec-Rúbanisko sa v Kostole Krista Kráľa zišli kňazi, ktorí boli v roku 1978 spoločne vysvätení v Bratislave. Pri ďakovnej svätej omši si pripomenuli 48 rokov od kňazskej vysviacky a dar služby, ktorú počas desaťročí vykonávali v Cirkvi. 




[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2026