
Lučenec 24. júna (TK KBS) Vo Farskosti Lučenec-Rúbanisko sa v Kostole Krista Kráľa zišli kňazi, ktorí boli v roku 1978 spoločne vysvätení v Bratislave. Pri ďakovnej svätej omši si pripomenuli 48 rokov od kňazskej vysviacky a dar služby, ktorú počas desaťročí vykonávali v Cirkvi.