K čomu ma Boh volá? Dominikánky otvárajú kurz Povolaným nablízku

TK KBS, dom, ml; pz | 20. 09. 2022 10:17Bratislava 20. septembra (TK KBS) Sestry dominikánky otvárajú ďalší ročník kurzu „Povolaným nablízku“, ktorý je zameraný na rozpoznanie životnej cesty. 

Kurz, Povolanym nablizku, plagat 1

„K čomu ma Boh povoláva? Je moje miesto v manželstve alebo v zasvätenom živote? Ako to mám rozoznať? Ako si môžem by istá, že práve táto cesta je moja vlastná? Ponúkame vám päť víkendových stretnutí so sestrami dominikánkami, s ktorými budete hľadať odpovede na tieto otázky,“ avizujú sestry dominikánky. Kurz je určený pre dievčatá a mladé ženy vo veku 18 - 34 rokov. Uskutoční sa v komunite sestier dominikánok v Dunajskej Lužnej. Prvé stretnutie bude od 14. do 16. októbra 2022. Prihlásiť sa dá do 30. septembra 2022 na: povolaniaop@gmail.com.

Kongregácia sestier dominikánok bl. Imeldy patrí do Rehole kazateľov. „Náš život je stvárňovaný podľa charizmy sv. Dominika de Guzman vyjadrenej slovami „Contemplari et contemplata aliis tradere“ – kontemplovať, čerpať pravdu v načúvaní, v spoločenstve s Bohom a darovať druhým ovocie kontemplácie,“ píšu na stránke dominikanky.sk.Zdroj: dominikanky.sk
[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2024