Rádio LUMEN pozýva v adventnej súťaži vniesť do éteru atmosféru vďačnosti

TK KBS, in; rp | 29. 11. 2021 08:48Banská Bystrica 29. novembra (TK KBS) Za čo vďačíte kňazom, ktorí pozitívne ovplyvnili váš život? Napíšte príbeh a vyhrajte v prvom kole adventnej súťaže Rádia LUMEN vecné ceny. Vo finále môžete vyhrať aj pobyt v Bešeňovej!Počas prvého adventného týždňa môžu poslucháči napísať za čo sú vďační kňazovi (rehoľníkovi, rehoľnej sestre). Príbehy je možné poslať na sutaz@lumen.sk alebo poštou na adresu Rádio LUMEN, Kapitulská 2, 974 01, Banská Bystrica. Potrebné je pripísať heslo: ADVENT - ČAS VĎAČNOSTI. Uzávierka prvého súťažného týždňa je vo štvrtok 2. decembra večer. Dovtedy je potrebné vaše príbehy doručiť elektronicky alebo klasickou poštou.

 

V piatkovej Lumenáde 3. decembra o 10:10  vyhlásia výhercu týždňového kola súťaže, ktorý získa vecné ceny: kniha Snúbenci, multifunkčná šatka – bufka s logom Správne naladený, sklenená fľaša s logom Správne naladený, pero s logom Správne naladený, magnetka, tričko, káva.

 

Súťaž potrvá počas všetkých adventných týždňov a vždy s inou témou vďačnosti. Spomedzi štyroch týždňových výhercov jedného odmenia dvojnásobne, a to darčekovým poukazom na pobyt pre 4 osoby v apartmáne ELEMIR v Bešeňovej. Pobyt sa vzťahuje na 5 po sebe nasledujúcich nocí. Víťazný príbeh bude zverejnený v Rannom spojení 24. decembra.

 

„Pomôžte nám do slovenského rozhlasového éteru vniesť príbehy vďačnosti. Uprostred mora reklám, náhlenia sa a nervozity vás pozývame spolu s nami tvoriť atmosféru vďačnosti. O vašich príbehoch budeme totiž počas celého adventu hovoriť v našom vysielaní,“ avizuje web lumen.sk, kde nájdete všetky podrobnosti o súťaži a všeobecné podmienky súťaže.
[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2024