Na Slovensku ukončili 4. ročník celoslovenskej kampane 40 dní za život 

TK KBS, mbe, ml; pz | 03. 11. 2021 08:42



Bratislava 3. novembra (TK KBS) V nedeľu 31. októbra sa modlitebníci v rámci kampane 40 dní za život v roku 2021 poslednýkrát pomodlili na miestach, kde sa vykonávajú potraty. Uplynulá kampaň prebiehala od 22. septembra v Bratislave pred Ružinovskou nemocnicou a v Prešove pred zdravotníckym zariadením Gynstar.



Kampan, 40 dni za zivot



Za tento čas strávili dobrovoľníci v skupinkách dokopy 54 hodín priamo v prvej línii, teda na miestach, kde sú vykonávané potraty.



Kampan, 40 dni za zivot



Okrem nich sa však do modlitieb zapojilo aj mnoho ďalších ľudí z celého Slovenska, ktorí sa za nenarodené deti, ich rodičov, lekárov a zdravotníckych pracovníkov i celú spoločnosť modlili na diaľku priamo zo svojich domovov. Na Slovensku išlo už o štvrtý ročník tejto celosvetovej pro-life kampane.



„Srdečne ďakujeme všetkým, ktorí sa kampane zúčastnili - a to akýmkoľvek spôsobom,“ povedala koordinátorka kampane Martina Bednáriková. „Vaše modlitby, financie, čas i prítomnosť si veľmi ceníme nielen my, ale aj náš Pán, ktorý Vám všetku Vašu 40-dňovú námahu v prospech našich najmenších iste vrchovato odmení.“



Kampan, 40 dni za zivot



Jesenná kampaň 40 dní za život sa uskutočnila celkom na 612 miestach sveta. Za tento čas sa podarilo zachrániť pred smrťou potratom dokopy 588 bábätiek, ktoré sú konkrétne známe. Viac informácií o kampani 40 dní za život je možné nájsť na stránke www.40dnizazivot.sk a na sociálnych sieťach. 




[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2024