V Koinonii Ján Krstiteľ vo Vyšnom Klátove zavŕšili letné aktivity

TK KBS, ahv; ml; pz | 30. 08. 2021 11:20



V Koinonii Ján Krstiteľ vo Vyšnom Klátove zavŕšili letné aktivity

Foto: Anton Hvizdoš

Vyšný Klátov 30. augusta (TK KBS) Sobota 28. augusta bola v Koinonii Ján Krstiteľ vo Vyšnom Klátove dňom, ktorým úspešne zavŕšili letné aktivity. Program s rôznymi atrakciami pre deti sa začal dopoludnia a jeho zavŕšením bola svätá omša, ktorej predsedal košický pomocný biskup Mons. Marek Forgáč.



„V homílii poukázal na Jána Krstiteľa, ktorý je patrónom nášho spoločenstva a povzbudil nás k tomu, aby sme šírili radosť, boli plodnými dávaním a vychádzaním k druhým, vedeli komunikovať, zdieľať sa s bohatstvom čo máme a svedčiť o Kristovi. Aj iné aktivity počas letných mesiacov a napriek pandemickým opatreniam boli veľmi úspešné a požehnané hlavne pre rodiny. Spomeniem víkendový festival rodín Christiland koncom júla, ktorého sa zúčastnilo 1500 ľudí," uviedol pre TK KBS Anton Hvizdoš.



„Naša nová moderná hala umožnila stretávanie na liturgických slávnostiach a nevyhnutnú bezpečnosť a ochranu pred vyčíňaním počasia aj počas iných aktivít. Tri letné tábory, o ktoré bol veľký záujem obohatili deti, tínedžerov a mnohých mladých o nové skúsenosti, priateľstvá a zážitky. V radostnej atmosfére sme nielen ďakovali Bohu, ale prosili o novú silu a inšpiráciu do nového obdobia,“ dodal Hvizdoš.




[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2022