Tím Národného týždňa manželstva prichádza s ponukou NTM doma

TK KBS, ntm, ml; pz | 13. 01. 2021 15:32Bratislava 13. januára (TK KBS) Tím Národného týždňa manželstva (NTM) pozýva záujemcov pridať ku kampani v tomto roku.

„Dnes ťažko predvídať, ako bude vyzerať situácia o mesiac, a možno predsa len bude možné nejaké podujatia pre páry zorganizovať aj "naživo", no my v národnom tíme sme sa rozhodli nečakať, čo nám covid dovolí, ale vykročiť novej situácii v ústrety a využiť ju ako príležitosť novým spôsobom podporiť tých, čo žijú v manželstve. Preto prichádzame s on-line ponukou pre manželov - tzv. "NTM doma". Viac o tom, ako budú môcť páry počas Týždňa manželstva z pohodlia svojej obývačky urobiť niečo pre svoj vzťah a prežiť spolu výnimočný manželský čas, prinesieme v nasledujúcich newslettroch a tiež cez naše on-line kanály," avizuje organizačný tím, ktorý k heslu tohtoročnej témy "Bezpečne v manželstve" vytvoril aj malý symbol –  tentokrát nálepku s dizajnom záchranného kolesa.

Myšlienka Národného týždňa manželstva vznikla pred vyše 20 rokmi vo Veľkej Británii. Angličan Richard Kane prišiel s nápadom zmobilizovať bežných aj vplyvných ľudí v krajine k tomu, aby zorganizovali niečo malé alebo aj významnejšie pre manželov vo svojom najbližšom okolí. Vtedy ešte netušil, ako sa tento nápad zmení v masové hnutie, ktoré ovplyvní pohľad na manželstvo v mnohých krajinách sveta. Na Slovensku sa tento rok uskutoční už 11-krát. Celkovo je organizovaný vo viac ako 20 krajinách na 4 kontinentoch. 

Viac informácií je možné nájsť na www.ntm.sk.[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021