Koinonia Jána Krstiteľa tvorí reláciu pre deti s názvom Poznáš Ho?

TK KBS, adu, ml; pz | 11. 01. 2021 06:36Bratislava 11. januára (TK KBS) Deti sú neoddeliteľnou súčasťou každého zdravého spoločenstva, a preto v Koinonii Ján Krstiteľ veľmi záleží na službe deťom. Neustále hľadá nové spôosoby ako sa viac priblížiť tým najmenším, a to aj cez internet. Začali preto vysielať novú reláciu s názvom Poznáš Ho?

„Ide o videá, v ktorých deti môžu skrze zaujímavé posolstvá a príbehy viac spoznať Ježiša. Tieto krátke posolstvá sú pretkané rôznymi zábavnými vstupmi - piesne, ankety, pokusy, či tipy ako zahnať nudu," informovala TK KBS Alexandra Dulová.

Videá Poznáš Ho? sú určené pre všetky deti od 9 do 11 rokov, ktoré by chceli spoznať Ježiša. Nové časti vychádzajú jeden až dvakrát za mesiac. Okrem toho, že prinášajú veľkú radosť deťom, zapájajú do tvorby viacero mladých ľudí z Koinonie, ktorí majú takto priestor pre službu aj počas pandémie koronavírusu.

Pre tých menších, do 8 rokov, Koinonia pripravuje reláciu Christiland príbehy, ktorú sprevádzajú postavičky Jašo, Smejo a Myška Hryzka. Obidve relácie sú dostupné na YouTube kanáli koinoniaTV.
[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021