Rodinkovo ponúka priaznivcom dobrého manželstva špeciálny kalendár 

TK KBS, mka, ml; pz | 19. 11. 2020 08:30Bratislava 19. novembra (TK KBS) Rodinkovo z Belušských Slatín ponúka opäť špeciálny manželský plánovací kalendár. Využiť ho môžu priaznivci dobrého manželstva na rok 2021. Na jeho príprave sa podieľalo samotné Rodinkovo. Kalendár je zameraný na budovanie dobrého manželstva. Už minulý rok sa stretol s veľkou odozvou u samotných manželov.  

„Budúcoročný kalendár má teraz ešte darčekovejšiu podobu, je vytlačený na kvalitnom papieri a je v ňom originálna grafika, vyjadrujúca témy jednotlivých mesiacov. Môže tak byť vhodným darčekom napríklad na Vianoce alebo jednoducho pre manželov, na ktorých vám veľmi záleží v rodine či v spoločenstve alebo v okruhu známych. Kalendár má aj jednu novinku - dá sa objednať aj s konkrétnymi menami manželov na stránke www.manzelskykalendar.sk," avizuje Rodinkovo. 

"Veríme, že aj napriek vonkajším obmedzeniam a ťažkostiam, ktoré sú s nimi často spojené nachádzate vnútorný pokoj a radosť prameniacu s Božej starostlivosti o nás. Nech vás On sám obdarí zdravím, nech vás chráni pred každým zlom a zahrnie svojou láskou a pozornosťou vo všetkých okolnostiach vášho života," dodáva tím tvorcov kalendára. 

 

-

Čitatelia TK KBS majú špeciálnu ponuku. Pri zakúpení Manželského kalendára 2021 získajú darček v podobe sady drevených ozdôb s posolstvom na stránke obchodik.rodinkovo.sk alebo TU.Pred dokončením objednávky stačí po kliknutí na odkaz Mate zľavový kupón vložiť text v tvare "tkkbs". Podmienkou je objednanie darčeka v rovnaký deň, v ktorom je objednávka manželského kalendára. [naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021