FKI s Kresťan na vidieku chystá online konferenciu Svitá na lepšie časy

TK KBS, bza, fki, ml; pz | 18. 11. 2020 12:23Bratislava 18. novembra (TK KBS) Svitá na lepšie časy? - je názov online konferencie, ktorú chystá Fórum kresťanských inštitúcii spolu s iniciatívou Kresťan na vidieku.

Jej cieľom je rozprúdiť spoločenskú diskusiu o konkrétnych riešeniach lepšieho života na vidieku, informovať slovenskú verejnosť o vidieckych, kresťanských i sociálnych iniciatívach, ktoré prispievajú k rozvoju slovenskej spoločnosti, aktivizovať slovenských vidiečanov, farmárov i tých, čo žijú v meste, prepojiť ich a poskytnúť know-how, ako sa dá žiť inak.

Konferencia bude prebiehať od 30. novembra do 6. decembra 2020 (vždy od 18:00 do 19:00). Každý deň vystúpia dvaja spíkri so svojou témou, súčasťou každého vstupu bude aj diskusia, kde diváci môžu klásť svoje otázky a podeliť sa o svoje postrehy k téme. Konferencia bude naživo cez YouTube kanál Kresťan na vidieku online, naživo, link bude dostupný aj na Facebooku.

"Tešiť sa môžete napríklad na Jána Šlinského, Ladislava Žideka, Milana Jurkyho, Petra Gombitu, Michala Smetanku a ďalších zaujímavých hostí," avizuje Bernadeta Zacherová z FKI. Záujemcovia sa môžu prihlásiť TU. Viac informácií o podujatí je možné nájsť TU.

TK KBS informovala Bernadeta Zacherová

FKI, Svita na lepsie casy[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2024