Katolícke médiá po úmrtí spišského biskupa Sečku upravujú program

TK KBS, lux, lum, ml; rp | 28. 10. 2020 09:45Bratislava 28. októbra (TK KBS) Katolícke masmédiá po úmrtí spišského diecézneho biskupa Mons. Štefana Sečku upravujú program. TV LUX i Rádio LUMEN zaradí do svojho vysielania priamy prenos z jeho pohrebu. Jeho termín bude zverejnený neskôr. Informácie zaradia aj do svojho spravodajstva, chýbať nebudú spomienkové medailóny.

TV LUX

Televízia LUX odvysiela priamy prenos z pohrebu zosnulého biskupa Mons. Štefana Sečku. Už dnes, v stredu 28. októbra 2020 o 20:30 mimoriadne zaradí do vysielania reláciu s názvom Vlastná cesta. Biskup Sečka v nej rozpráva, čím všetkým prechádzala jeho cesta k povolaniu. Reláciu je možné nájsť aj v archíve TV LUX.

Zdroj: TV LUX

-----------------------------------------------------------------

Rádio LUMEN

Rádio LUMEN informuje svojich poslucháčov, že do vysielania zaradí priamy prenos z pohrebu zosnulého biskupa Sečku.

Vo svojom dnešnom vysielaní okrem informácii v krátkach správach, tradičných rubrikách (Svetlo sveta, Cirkev dnes) a v Infolumene zaradí aj ďalšie relácie. V rubrike "Naši biskupi", ktorá bude o 16:30, prinesie rozhovor redaktora Iva Nováka s biskupom Sečkom z januára 2019. O 20:00 zaradí do vysielania spomienkový medailón za zosnulého biskupa Sečku.

Po úmrtí biskupa rádio mení hudobnú štruktúru vysielania.

Zdroj: Rádio LUMEN

-----------------------------------------------------------------[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2023