Vydavateľstvo DON BOSCO vydalo knihu Anselma Grüna Žasnime

TK KBS, pno, ml; pz | 25. 09. 2020 09:45Bratislava 25. septembra (TK KBS) Vydavateľstvo DON BOSCO prináša v týchto dňoch knižnú novinku od nemeckého benediktínskeho mnícha a uznávaného duchovného sprievodcu Anselma Grüna s názvom Žasnime. Autor v nej jedinečným spôsobom ukazuje a oceňuje zdanlivo bežné, samozrejmé veci.

„Práve o to mi ide aj v tejto knihe, aby sme sa opäť naučili žasnúť, aby sme hľadali a odhaľovali tajuplnú podstatu všetkých tých každodenných vecí a činností, našich vzťahov k iným ľuďom a našli nový spôsob hospodárenia s časom. Aby sme odkrývali samozrejmé skutočnosti a to, čo v nich tkvie.“

Anselm Grün OSB je nemecký katolícky kňaz, mních benediktínskeho opátstva Münsterschwarzach a vyhľadávaný duchovný sprievodca. Jeho knihy o spiritualite a umení života sa stávajú svetovými bestsellermi a sú preložené do viac ako 30 jazykov.

Knihu Žasnime si môžu záujemcovia objednať na stránke www.donbosco.sk, e-mailom na adrese objednavky@donbosco.sk alebo telefonicky na číslach 02 5557 2226 a 0903 962 029. Bližšie informácie o knihe je možné nájsť TU.

Vydavateľstvo DON BOSCO je súčasťou saleziánskeho diela s osobitným poslaním šíriť evanjeliové hodnoty a dobro v podobe kvalitných kníh.

TK KBS informoval Peter Novák[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021