Pozvánka na 9-mesačný cyklus stretnutí mladých o životnom povolaní

TK KBS, mma, ml; pz | 24. 09. 2020 08:42Bratislava 24. septembra (TK KBS) Organizátori Kurzu Samuel aj tento rok prichádzajú s ponukou otvorenia nového 9-mesačného cyklu stretnutí mladých ľudí vo veku od 18 do 35 rokov, ktorí chcú spoznať a rozlíšiť svoje životné povolanie a poslanie. Záujemcovia sa môžu prihlásiť na stránke www.kurzsamuel.sk do 18. októbra 2020.

Kurz vedú rehoľníci, ale aj manželské páry, ktorí počas deviatich stretnutí ponúkajú denné zamyslenia nad Božím slovom, katechézy, osobné zdieľania, duchovné rozhovory, duchovné sprevádzanie či možnosť sviatosti zmierenia. Súčasťou kurzu je prijímací pohovor, duchovná púť a duchovné cvičenia absolvované na konci kurzu.

Dôležitou podmienkou prijatia do kurzu je hlavne ochota mladého človeka zapojiť sa do kurzu v celom jeho rozsahu (účasť na všetkých stretnutiach).

Kurz je bezplatný. Platiť sa budú len náklady spojené s duchovnými cvičeniami na konci kurzu, ktorých cena sa odhaduje na 100 eur (ubytovanie + strava). Viac informácií o kurze a prihlasovací formulár je na stránke www.kurzsamuel.sk , kde si môžu záujemcovia vybrať miesto absolvovania kurzu. Tento rok sú to tieto miesta: UPeCe v Bratislave, ACM Vinica v Bratislave, Nitra a Prešov.

TK KBS informovala Mária Marková (s. Lívia CJ)[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021