Žilinská farnosť ponúka duchovné cvičenia s hosťami z Nemecka

TK KBS, zz, fc, fdp, ml; pz | 09. 09. 2020 15:25Žilina 9. septembra (TK KBS) Žilinská Farnosť Dobrého pastiera na Solinkách ponúka duchovné cvičenia s hosťami z Nemecka. Sú nimi sestra Margaritha Valappila a kňaz Manfred M. Huber, ktorí 20. – 24. októbra 2020 v Čičmanoch povedú exercície na tému „Veď ja poznám zámer, ktorý mám s vami – hovorí Pán. Sú to myšlienky pokoja a nie súženia: dám vám budúcnosť a nádej.“ (Jer 29, 11)

Sestra Margaritha Valappila pochádza z Keraly v južnej Indii, patrí k sestrám sv. Jozefa. Do kláštora vstúpila v Nemecku už ako mladé dievča. Roky slúžila ako zdravotná sestra. V r. 1989 jej diagnostikovali rakovinu kostí, po operácii zatúžila po neustálom velebení Boha. V r. 1990 bola v Indii navštíviť svoju chorú a ochrnutú matku, ktorá bola Ježišom zázračne uzdravená počas modlitby. To a ďalšie skúsenosti zázračných uzdravení, ktorých bola svedkom, sa jej tak hlboko dotkli, že začala po celom svete hlásať Božie slovo a hovoriť o Ježišovej láske všade, kde sa momentálne nachádza. Dlhé roky riadi Exercičný dom v Nemecku a vedie exercície po celom svete. Dodnes boli vydané dve jej knihy „Ježiš žije dnes“ a „S Ježišom na ceste“.

Registračný formulár aj informácie o ubytovaní a spôsoboch platby je možné nájsť TU.

Na exercície nesmú byť prijaté osoby psychicky choré (s diagnostikovanou psychickou chorobou, ktorí sa pravidelne liečia u psychiatra). Tieto osoby vyžadujú individuálne duchovné vedenie, ktoré na týchto exercíciách nie sú organizátori schopní poskytnúť.

Zdroje: Zasvätený život / Farnosť Dobrého pastiera, Žilina – Solinky[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021