Záujemcovia sa môžu prihlásiť na októbrovú konferenciu Meč Ducha

TK KBS, ehr, ml; pz | 04. 09. 2020 07:41Bratislava 4. septembra (TK KBS) Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina v Bratislave (Martindom) opätovne spustilo registráciu na konferenciu "Meč ducha", ktorú bolo nutné z dôvodu preventívnych opatrení preložiť z májového termínu na sobotu 3. októbra 2020. Témou bude "Ako vyjsť z pasce klamstiev, zranení a strachu" a tentokrát bude možnosť zakúpiť si online prístup k live streamu z programu konferencie. Záznam streamu bude následne k dispozícii online počas 14 dní (do 17. 10. 2020).

Konferencia bude v sobotu 3. 10. 2020 so začiatkom o 9:00 priestoroch Martindomu na Rožňavskej 17 v Bratislave. V programe konferencie budú prednášky, svedectvá, spoločná modlitba chvál, modlitby za účastníkov a diskusie. Rečníkmi budú členovia líderského tímu Martindomu. Predpokladaný záver bude o 17:30.

„Boh túži po tom, aby sa naplno rozvinulo jedinečné poslanie, ktoré vložil do našich životov. Často však zažívame veci a situácie, ktoré nám v tom bránia - klamstvá, strachy a zranenia. Naša minulosť nás ale nedefinuje, ani neurčuje našu budúcnosť. Boh nám dáva do rúk nástroje! Vďaka tomu nemusíme rezignovať, ale môžeme sa naučiť víťaziť aj v bojoch, ktoré sme doteraz prehrávali," približujú tému konferencie organizátori.

Ešte stále je možnosť prihlásiť sa na konferenciu a zúčastniť sa jej osobne. Pri registrácii a úhrade poplatku do 14. 9. 2020 je cena 30 eur, po tomto termíne až do 29. 9. 2020 alebo naplnenia kapacity bude cena 40 eur. Cena online vstupenky pre sledovanie streamu je konštantná – 15 eur. Ďalšie informácie a registrácia je na stránke www.martindom.sk.

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina (Martindom) je katolícke laické spoločenstvo aktívne už 28 rokov. Vedúcim spoločenstva je Mário Tomášik a duchovným formátorom spoločenstva je bratislavský pomocný biskup Mons. Jozef Haľko.

TK KBS informovala Eva Hrešková[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021