Televízia LUX spustí najbližšiu nedeľu reláciu s možnosťou blahoprianí 

TK KBS, vst, ml; pz | 02. 06. 2020 13:45Bratislava 2. júna (TK KBS) Už od nedele 7. júna 2020 prinesie Televízia LUX svojim divákom dlho očakávanú hudobnú reláciu s možnosťou blahoprianí - Na tónoch vďačnosti. 

"Viacerí ste mi spomínali pri našich osobných stretnutiach, že by ste chceli pozdraviť niekoho blízkeho, alebo popriať svojim príbuzným či priateľom k sviatku. Toto sa stane skutočnosťou vo vysielaní našej televízie. Budete môcť blahoželať a prejaviť vďačnosť všetkým tým, ktorých máte radi. V relácii budeme počúvať piesne, ktoré – ako veríme - potešia mnohé srdcia. Stôl je čistý, čakám vaše listy," hovorí Marián Beer, moderátor pripravovanej relácie.

Svoje pozdravy, gratulácie, poďakovania alebo milé odkazy pre vašich blízkych môžete napísať a poslať poštou na našu známu adresu TV LUX, Prepoštská 5, 811 01 Bratislava, heslo "Na tónoch vďačnosti", alebo mailom na adresu tony@tvlux.sk. Relácia sa bude vysielať v dvojtýždňovom intervale, v premiére v nedeľu o 16:05 h. Na prvý diel relácie sa môžete tešiť v nedeľu 7. júna 2020, informovala Veronika Strelková z TV LUX.[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021