Kniha Ja som - krásny darček pri príležitosti prvého svätého prijímania

TK KBS, pno; ml | 25. 04. 2019 09:47Bratislava 25. apríla (TK KBS) Čaká vás v rodine, v škole alebo vo farnosti v blízkom čase prvé sväté prijímanie? Ste kňaz alebo katechéta, ktorý sprevádza deti pri príprave? Alebo ste rodič či rodinný blízky, ktorý hľadá vhodný darček pre prvoprijímajúce dieťa? Aj na tieto otázky odpovedá nová kniha vydavateľstva DON BOSCO "Ja som".

Bohato ilustrovaná kniha v 40 príbehoch pútavo priblíži dieťaťu mená a opisné pomenovania, ktoré sa v Biblii používajú na označenie Boha, Ježiša a Ducha Svätého. Pomáha prehlbovať osobný vzťah dieťaťa k Bohu. Kniha je napísaná zrozumiteľným a jednoduchým jazykom a je plná podnetov. Knihu je možné nájsť v  kníhkupectvách alebo je možné objednať si ju TU.

Vydavateľstvo DON BOSCO je saleziánske vydavateľstvo, ktoré vzniklo v roku 1994 v Bratislave a vydalo už viac ako 580 titulov, k najznámejších a najúspešnejším patria príbehy pre potešenie duše od Bruna Ferrera, knihy pre mládež, rodičov, vychovávateľov, ale aj pre širšiu verejnosť, napr. obľúbené brožúrky z edície Viera do vrecka. Vydavateľstvo získalo viacero významných ocenení, z nich napr. Kniha Misia - Mission získala ocenenie Najkrajšia kniha Slovenska 2010, časopis Sväté písmo pre každého - dielo získalo cenu za kresťanský prínos do umenia Fra Angelica, alebo kniha Príbehy pre potešenie duše – titul bol zaradený medzi Najkrajšie knihy Slovenska 2017. Vydavateľstvo už deväť rokov vydáva aj obľúbenú edíciu Viera do vrecka.

TK KBS informoval Peter Novák[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2024