Projekt Godzone už žije novembrovým turné, premiérovo zavíta do Prahy

TK KBS, i; ml | 18. 08. 2016 10:07Bratislava 18. augusta (TK KBS) Hoci leto ešte neskončilo, projekt Godzone už žije novembrovým turné, ktoré sa opäť uskutoční počas Týždňa Cirkvi pre mládež. Godzone tím bude na cestách od 14. do 21. novembra, aby so svojim evnajelizačným turné navštívil Poprad, Košice, Žilinu, Banskú Bystricu, Bratislavu a premiérovo aj Prahu v Českej republike. Mestá a tému tohtoročného Godzone tour odhalil tím projektu počas živého vysielania na facebooku, ktoré si naživo alebo zo záznamu pozrelo viac ako 6600 ľudí.

Tvorcovia turné prezradili, že novembrové turné sa bude niesť v téme Generácia KIOBK: NOVÝ LEVEL a túto tému počas vysielania bližie predstavil riaditeľ projektu Július Slovák. „Myslím, že Boh nás chce pozvať prejsť od stavu, kedy on konal zázraky pre nás, k tomu, aby sme sa stali zrelými a dospelými ľuďmi tejto generácie, ktorých si Boh bude môcť použiť a bude môcť konať zázraky skzre nich," povedal Slovák. K téme projekt postupne zverejňuje aj krátke vyučovania a svedectvá. Na nový level sa pozerajú z viacerých strán a rozvíjajú myšlienku toho, že každý z tejto generácie môže prijať pozvanie vstúpiť na nový level v inej oblasti.

Počas víkendu za podpory rozsiahlej facebookovej kampane projekt zverejnil na internete aj promo video k pripravovenému turné. Video bolo natáčané na viacerých miestach na Slovensku od Oravy, cez Žilinu a Bratislavu až po Tomášovský výhľad v Slovenskom raji. Video tiež bližšie predstavuje víziu turné a hovorí o myšlienke, že až keď prekonáme strach a začneme naplno dôverovať Bohu, vstúpime do vecí, pre ktoré sme boli stvorení. Záujemcovia ho nájdu TU.

Počas turné budú v každom meste počas pracovných dní prebiehať pozvánky na školách, evanjelizácia na námestiach a dobrovoľníci z Godzone tímu sa budú venovať aj dobročinným prácam na pomoc mestám. Večerné evanjelizačné koncerty v športových halách a na zimných štadiónoch budú pre všetkých zadarmo. Minulý rok malo turné celkovo 19 000 návštevníkov a organizátor v novembri očakávajú ďalší nárast.

TK KBS informovala Ivana Šalgová[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021