Godzone pozýva na dvojdňové stretnutie mladých z celého Slovenska

TK KBS, i, ml; pz | 10. 02. 2016 11:21Sliač 10. februára (TK KBS) Evanjelizačný projekt Godzone pozýva na dvojdňové stretnutie mladých z celého Slovenska. Godzone konferencia sa uskutoční 8. a 9. apríla, a po štyroch rokoch sa presúva do iného mesta - z Ružomberka do Športovej haly Štiavničky v Banskej Bystrici. Hlavným zámerom organizátorov je opäť zjednotiť Generáciu, ktorej ide o Božie kráľovstvo (KIOBK). Pripravujú program naplnený spoločnými modlitbami chvál, vyučovaniami a tiež budovaním spoločenstva pri zdieľaní aj zábave. Tohtoročnou novinkou bude možnosť prihlásiť deti do desať rokov na samostatný program Detskej konferencie. Na evanjelizačné turné Godzone tour už po piatykrát nadväzuje Godzone konferencia ako miesto stretnutia a hlbšej formácie. Minulý rok sa jej v Ružomberku zúčastnilo tisíc mladých. Každoročne je stretnutím ľudí s víziou vytvárať a budovať spoločne Generáciu KIOBK.

„Názov konferencie bude Všetci za Jedného a jej zameraním bude zjednotenie Generácie KIOBK v živote zameranom na Ježiša Krista, ktorý nám svojim zmŕtvachvstaním vydobil nový život. Ako turné, tak aj konferencia pôjde tentokrát k hlbším duchovným témam, pretože veríme, že skutočná zmena atmosféry musí najskôr nastať hlboko v srdci," hovorí o smerovaní tohtoročnej konferencie povedal jeden z organizátorov Dávid Slavkovský. Hosťmi konferencie budú kapely Rieka Života, Lámačské chvály, ESPÉ a Heartbeat+Godknows. „Každá z týchto kapiel je špeciálna svojim spôsobom uctievania a vedenia ľudí vo chválach. Tešíme sa na to, čo na konferencii spolu zažijeme v modlitbe a v Božej prítomnosti,“ hovorí člen kapely ESPÉ Ivan Petro. S vyučovaním sa ľuďom prihovoria kňazi Ján Buc a Jozef Mihok, kazateľ Bratskej jednoty baptistov Michal Kevický a líder Spoločenstva SP Julo Slovák.

Program konferencie bude doplnený o ďalšie aktivity a čas spoločného zdieľania. Súčasťou konferencie bude aj dobročinná zbierka hrnčekov, uterákov a posteľného prádla pre Inštitút Krista Veľkňaza v Žakovciach. Všetky informácie a možnosť registrovať sa na konferenciu nájdu záujemcovia na stránke konferencia.godzone.sk.

TK KBS informovala Ivana Šalgová[naspat]


(C) TK KBS 2003 - 2021