Nové Slovo+ s témou Prečo potrebujeme kresťanských europoslancov?

TK KBS, zve; ml | 15. 05. 2019 14:17Bratislava 15. mája (TK KBS) Najnovšie číslo novín Slovo+, požehnané čítanie pre kresťanov, prináša tému venovanú blížiacim sa eurovoľbám. Prinášame anotáciu čísla, ktorú spracovala Zuzana Verešová.

-

V téme+ prinášame analýzu, ktorá čitateľom pomôže zorientovať sa, podľa akých kritérií vybrať dobrých kresťanských kandidátov a nerobiť pritom kompromis so svedomím. V ankete sme oslovili viaceré osobnosti z kresťanského sveta, aby nám prezradili, koho a prečo budú voliť. V zaujímavej reportáži sa dozviete, ako to vyzerá v Europarlamente. V novinách tiež prinášame rozhovor s čerstvým halovým majstrom Európy v behu na 60 metrov, Jánom Volkom. Reportáž z resocializačného zariadenia v Polome ponúka nahliadnutie do sveta závislostí a odpovedá na otázku, ako sa z nej dostať. Rubriky Mužom, Ženám, Manželom a Rodičom prinášajú: Rozhovor s Jánom Balažiom, odborníkom na mužskú spiritualitu; Lucia Barabasová nám povedala o projekte Denník jednej duše; Poznáte svätých manželov Louisa a Zéliu Martinovcov?; Štyri kroky ako víťaziť nad rodičovským strachom.

-

Noviny Slovo+ vychádzajú ako dvojtýždenník od decembra 2016. Od júla 2018 aj s cirkevným schválením miestneho biskupa – arcibiskupa Mons. Jána Oroscha.

[back]


(C) TK KBS 2003 - 2020