Redemptoristi prinášajú videa Mikea Schmitza so slovenskými titulkami

TK KBS, egu; ml | 07. 12. 2018 12:43Bratislava 7. decembra (TK KBS) Nielen mladí slovenskí katolíci sa môžu počas Adventu pripraviť na príchod Vykupiteľa. Hoci je americký kňaz Mike Schmitz známy predovšetkým ako univerzitný kaplán a na sociálnych sieťach sa prihovára mladým ľuďom, témy desiatich videí so slovenskými titulkami ponúknu adventné zamyslenia pre všetkých, ktorí hľadajú spôsob prežívania svojej viery v dnešnom modernom svete.

Slovenské titulky vo videách Mikea Schmitza, ktoré preložil Lukáš Vaník, pripravil mediálny tím redemptoristov v spolupráci s produkciou projektu Ascension Presents. Kompletný zoznam nájdu slovenskí diváci na tomto mieste. Pozrieť si video s titulkami v slovenčine je veľmi jednoduché; stačí si v nastaveniach videa zapnúť titulky a vybrať slovenčinu.

Mike Schmitz je kňazom diecézy Duluth v Minnesote. V súčasnosti riadi The Newman Centre na Univerzite Minnesota-Duluth a je tiež riaditeľom Úradu pre mládež a mladých dospievajúcich v diecéze. Je známy svojimi inšpirujúcimi kázňami, zábavnosťou a skutočnou pohodou. Ascension Presents je evanjelizačná platforma. Prináša zaujímavý obsah, ktorý reflektuje dobro, pravdu a krásu, a tak privádza srdcia všetkých sledovateľov bližšie ku Kristovi.

[back]


(C) TK KBS 2003 - 2019